logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Nowy środek ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH bez problemów poradzi sobie z zanieczyszczeniami po zaprawach mineralnych. Produkt może być wykorzystywany między innymi do czyszczenia okładzin ceramicznych, płytek kamiennych, stali oraz narzędzi i urządzeń, jak betoniarki, mieszadła, kielnie czy pace.

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH to produkt rekomendowany do czyszczenia zabrudzeń po wszelkich pracach budowlanych – remontach i nowych inwestycjach. Idealnie sprawdza się do usuwania pozostałości na bazie zapraw mineralnych wykorzystywanych do tynkowania, murowania, ocieplania budynków, wykonywania podkładów podłogowych czy przyklejania i fugowania płytek. Jest niezastąpiony, gdy konieczne jest usunięcie świeżych i zadawnionych pozostałości: cementowych i cementowo-wapiennych zapraw tynkarskich, fug i klejów cementowych, gipsu, wykwitów solnych i wapiennych oraz plam z rdzy. Co ważne, może być także rozcieńczany w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia.

Nie niszczy czyszczonych powierzchni
Produkt ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH, który wchodzi w skład nowej, dedykowanej do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji linii, bez obaw może być wykorzystywany do okładzin ceramicznych (glazura, terakota, gres, klinkier), płytek kamiennych, murów kamiennych, kostki brukowej oraz stali, blach ocynkowanych, lakierowanych i tworzyw sztucznych. Zalecany jest również do czyszczenia narzędzi i urządzeń, na których doszło do zaschnięcia zapraw mineralnych, takich jak betoniarki, mieszadła, kielnie czy pace. Preparat dostępny jest w plastikowych pojemnikach o pojemności 1 i 5 l.

Nowa linia produktów czyszczących ATLAS
Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Więcej informacji na temat ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

Źródło: ATLAS

04.02.2019 r.