logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

11 stycznia 2011 r. /wtorek/ o godz. 9.30, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie /sala 205/ odbędzie się Polsko- Algiersko-Marokańskie Forum Gospodarcze.

Algieria i Maroko wdrażają   aktualnie nowe programy gospodarcze, w tym w zakresie rozbudowy infrastruktury, realizowane są tam liczne inwestycje i projekty budowlane, w tym porty, drogi, linie kolejowe, nowe miasta i osiedla, obiekty mieszkalne, sportowe, socjalne i inne.

W przybywającej do Polski 20-osobowej delegacji z Algierii i Maroka, w ramach Projektu BATIMED, uczestniczą szefowie przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą z polskimi firmami – zwłaszcza zaś w realizacji wspólnych przedsięwzięć infrastrukturalnych i budowlanych oraz  uczestnictwem w przetargach w w/w krajach i wymianą handlową w m.in. w następujących dziedzinach: budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe i drogowe,  nieruchomości, materiały budowlane (w tym stolarka aluminiowa i drewniana),maszyny budowlane, konstrukcje metalowe, izolacje dla budownictwa,  hydraulika, usługi budowlane i wykończeniowe i inne.

W Forum mogą wziąć udział wszystkie polskie firmy zainteresowanie współpracą z przedsiębiorstwami z tych krajów oraz zbadaniem możliwości realizacji wspólnych przedsięwzięć.

Indywidualne rozmowy handlowe (B2B) będą miały miejsce:
-  po zakończeniu części seminaryjnej spotkania ( 11 stycznia od godz. 15:30 do 17:00) w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej
lub
-  następnego dnia (12 stycznia od godz. 09.30 do 13.00) – w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) – Warszawa, ul. Czackiego 3/5, Sala A, III piętro.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, zapewniamy pomoc tłumaczy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Forum i/lub rozmowach indywidualnych prosimy o bezpośredni kontakt w celu potwierdzenia sposobu i terminu uczestnictwa, określenia partnera do rozmów i godziny spotkania B2B.
 
Bliższych informacji udzielają: Agnieszka Salamończyk, Maria Nowakowska, Dominika Jakubowska - tel.: 22 630 97 73, 6309783, 6309723, faks: 22 828 41 99, 6309974, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..