Izolacja – Matizol S. A., producent pap i gontów asfaltowych, ma w swej ofercie, oprócz pap do pokryć dachowych, papy do izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych. Papy te spełniają wymagania normy PN-EN 13969 i są przeznaczone do wykonywania izolacji poziomej i pionowej obiektów lub ich części, zwłaszcza tych, które narażone są na ciśnienie hydrostatyczne.
Asortyment pap produkcji Izolacji – Matizol S.A. pozwala na kompletne wykonanie izolacji pionowej i poziomej obiektów. W celu uniknięcia błędów w montażu opracowane zostały konkretne rozwiązania hydroizolacji z zastosowaniem poszczególnych pap. Przykład hydroizolacji fundamentów z zastosowaniem pap Izolacji – Matizol S.A. przedstawiono na rysunku.
100 punktów za artykuły naukowe!
Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.